Darba iespējas

POLIGRĀFIJAS MEISTARS

Darba pienākumi

  • Augstas kvalitātes ofseta un sietspiedes poligrāfisko pakalpojumu nodrošināšana uz PVC izejmateriāla;
  • Pasūtījumu pieņemšana, kontrole, apstrāde, darba plānošana, koordinēšana un drukas procesu operatīva organizēšana;
  • Poligrāfijas pakalpojumu atspoguļošana NAVISION sistēmā;
  • Uzņēmuma poligrāfijas materiālu arhīva uzturēšana un papildināšana;
  • Ikdienas operatīvā komunikācija ar uzņēmuma nodaļu vadītājiem un pārdošanas projektu vadītājiem;
  • Sadarbības organizēšana ar uzņēmuma partneriem un piegādātājiem Latvijā un ārvalstīs;

Prasības kandidātiem

  • Priekšzināšanas un pieredze poligrāfijā;
  • Vidējā speciālā izglītība;
  • Labas latviešu, krievu un/ vai angļu valodas zināšanas;
  • Labas plānošanas un sadarbības prasmes, spēja strādāt un pieņemt lēmumus stresa situācijās;
  • “B” kategorijas autovadītāja apliecība, braukšanas pieredze;
  • Prasme strādāt ar MS Office programmām;
  • Precizitāte;
  • Prasme strādāt profesionāli, argumentēt, atbildēt par pieņemtajiem lēmumiem;
  • Orientācija uz uzņēmuma izvirzīto mērķu sasniegšanu.

Mēs piedāvājam

  • Darbu Latvijas ražošanas uzņēmumā perspektīvā nozarē (darba vieta Ogrē);
  • Motivējošu atalgojumu;
  • Veselības apdrošināšanu;
  • Darbam nepieciešamo apmācību;
  • Iespēju izmantot savas zināšanas un pieredzi, realizēt idejas un pastāvīgi pilnveidoties;
  • Darbu nelielā un draudzīgā kolektīvā.

Lūdzam sūtīt CV latviešu valodā, motivācijas vēstuli un rekomendācijas ar norādi [KONKURSAM] uz e-pastu:

sandra.hana-valtasa@adikartes.lv

Sīkāka informācija 67295420

tālr.: +371 67295420
Bauskas iela 58a-318, Rīga LV-1004, Latvija
kartes@adikartes.lv
Atrašanās vieta: Latvijas karte Rīgas karte