Pasākumu dalībnieku akreditācija

Pasākumu dalībnieku akreditācija

Pasākumu dalībnieku akreditācija

 

SIA ADI KARTES ir pieredze dalīibnieku akreditācijai dažādos pasākumos. Esam nodrošinājuši dalībnieku akreditāciju tādiem pasākumiem, kā Eirovīzija, ASV prezidenta Dž.Buša vizīte, u.c.

Dalībnieku akreditācijā var ietilpt šādi posmi:

1. ID dokumenta maketa izstrāde dažādām dalībnieku grupām (mūsu profesionālie dizaineri var izstrādāt maketu izmantojot pasūtītāja iesniegtos grafiskos materiālus vai izstrādāt maketu patstāvīgi) 

2. ID dokumentu, bāzētu uz PVC kartēm (izmērs mm: 54x86x0,76) izgatavošana. Pastāv iespēja izgatavot ID kartes pirms pasākuma saskaņā ar pasūtītāja iesniegtiem dalībnieku sarakstiem jeb drukāt ID kartes pasākumā uz vietās reālajā laika režīmā.

3. Dalībnieku fotogrāfēšana uz vietas.

4. ID karšu informācijas kodēšana dažādos veidos - svītrkodi, magnētiskas joslas ierakstīšana u.c., kā arī aizsardzība pret viltojumiem.

5. Dalībnieku datu bāzes izveidošana ar iespēju to statistiski apstrādāt un saņemt atskaites gan pirms, gan pēc, gan pasākuma laikā.

6. Dalībnieku reģistrēšana, kā arī dzēšana no saraksta pasākuma gaitā. Kontrole ar nolasītāju palīdzību un apmeklētības uzskaite gan vienā punktā, gan vairākos, atkarība no pasākuma lieluma. Atskaišu sagatavošana.

7. Punktu ar ierobežotu piekļuvi izveidošana ierobežotam dalībnieku lokam.   

8. Pasākuma dalībnieku anketēšana.  

9. Darbs ar datu bāzi pēc pasākuma noslēgšanas: analītiskās atskaites, pētījumi, dažādas informācijas (reklāma, ielūgumi, informatīvie materiāli u.c.) izsūtīšana dalībniekiem.  

      Pateicoties mūsdienīgam tehnoloģijām un iekārtām, ko izmantojam savā darbā, kā arī individuālai pieejai katram klientam, mēs piemeklēsim vislabāko risinājumu Jūsu pasākuma dalībnieku akreditēšanai.    

tālr.: +371 67295420
Bauskas iela 58a-506, Rīga LV-1004, Latvija
sales@adikartes.lv
Atrašanās vieta: Latvijas karte Rīgas karte