HDP printeri

HDP5000

HDP5000

 

Printerim var viegli pievienot papildu moduļus, atkarība no vajadzībām. Sāciet ar vienpusēja bāzes printera modeļa un darba procesā pēc nepieciešamības papildiniet to ar papildu moduļiem un kodētājiem.

Arvien vairāk organizāciju un iestāžu, kas darbojās dažādās sfērās un nozarēs (finanšu operācijās, medicīnā, pieejas kontrolē, identifikācijā, t.sk. biometriskā)  izvēlās risinājumus balstītus uz ID un smart karšu tehnoloģijām. Dotie risinājumi prasa pielietot drošas PVC kartes ar austākas pakāpes aizsardzību. Šo prasību visvieglāk nodrošināt izmantojot Fargo HDP5000 printeri.

Pārmaiņas, kuras Jūs ievērosiet katrā kartē.  

Dotajā brīdī HDP5000 printeris, ir labākais, ko piedāvā  ražotājs. Tas ir ērts un viegls lietošanā, drukas un laminēšanas lentes tagad ir specialajos kartridžos, kas atvieglo un paātrina to uzstādīšanu un nomainīšanu Printera augstākā attēlu drukas kvalitāte un jauni materiāli ļauj vēl kvalitatīvāk apdrukāt PVC kartes samazinot izmaksas.  Augstākais drukas ātrums ļauj paātrināt lielo karšu daudzumu ražošanu.  

Pievienojiet papildu laminēšanas moduli PVC karšu aizsardzības un noturības palielināšanai.

Hologrāfisko laminēšanas lenšu  vai hologrāfiskās lentes HDP Film izmantošana ievērojami paaugtina kartes noturību un aizsardzības pakāpi. Abas kartes puses apdrukājas un laminējās vienlaicīgi. Pateicoties tam, kā laminēšanas modulī nav „fliperis" (karšu apgriešanas mehānisms), apdrukas procesā vairs netērējas laiks kartes apgriešanai un laminēšanai tas no otras puses. Iespējams, Jums šķitīs pāris sekunžu ekonomija apdrukājot vienu karti ir niecīgā, bet uz lielām tirāžām tā ir liela laika ekonomija.

Atklājiet sev unikālās apdrukas HDP tehnoloģijas priekšrocības!

Apliecība, caurlaide vai ID karte var kļūt par Jūsu uzņēmuma lepnuma priekšmetu, kā arī būt viens no uzņēmuma imidža elementiem apvienojot to ar funkcionalitāti, kuru nodrošina Proximity un smart kartes.  HDP5000 printeri nodrošinās Jums maksimāli augsto apdrukas kvalitāti, kā karte vairāk atgādinās fotogrāfiju nevis parasto ID dokumentu.  Unikālā tehnoloģijai High Definition Printing ir daudz priekšrocību. Attēls, kas ir uzdrukāts uz speciālas caurspīdīgās nesošās HDP film lentes aizmugurējās pusēs,  tiek pārnests uz PVC karti un „iekausējas" tajā, tādā veidā veidojot papildu aizsardzību. (HDP Film lentes biezums ir 0,006mm, kas atbilst standarta termotransferam laminātam). Sakarā ar to, ka attēlu drukā nevis uz kartes, bet uz lentes, visi iespējamie kartes virsmas nelidzēnumi, kas rodas kartes kvalitātes un/vai iebūvētā elektroniskā elementa dēļ, nemazina apdrukas kvalitāti un neiespaido printera darba drošumu. 

HDP tehnoloģija ļauj uznest attēlu blīvi čipa malām un nodrošināt apdruku aiz kartes malas, neatstājot nekādu tukšu laukumu. Šāda veida kartēm ir augstāka pretviltošanas pakāpe - mēģinot noņemt aizsargslāni, attēls pazudīs.

Gatavs risinājums PVC karšu personalizācijai.  

HDP5000 ir kompleksa PVC karšu personalizācijas risinājuma pamats:

  • programmatūras nodrošinājums: HDP5000 atbalsta programmatūras nodrošinājumu Fargo Asure ID, kā arī citus programmatūras risinājumus, paredzētus PVC karšu izgatavošanai un kontrolei;
  • printera materiāli: garantē augstāku karšu aizsardzību un uzdrukāto attēlu noturību. Tas nozīme, ka karšu maiņu būs jāveic retāk un samazināsies izmaksas uz vienu karti. Применение технологии высококачественной печати tehnoloģijas Pateicoties HDP (High Definition PrintingTM) tehnoloģijai  kartēm  ar paaugstinātām drošības prasībām var nodrošināt papildu vizuālo aizsardzību. pоснованной
  • Kameras un aksesuāri: papildus printerim, mēs piedāvājam izvēlēties fototehniku - digitālas kameras, foto apgaismojumu, aksesuārus u.c.   

PVC kartes dažādām organizācijām, pielietojumiem un mērķiem.

Valsts iestādes, korporācijas, finanšu organizācijas, koledžas un universitātes arvien vairāk un intensīvāk izmanto daudzfunkcionālas smart kartes savām vajadzībām. Izmantojot HDP5000 printeri Jūs jau tagad varat izbaudīt visas jaunās paaudzes iekārtas priekšrocības. Printera iebūvētais Ethernet ports un print-serveris nodrošina vajadzīgus sakarus darbam tīklā.

Funkcionālo iespēju kombinācija, kā arī tehnoloģiju, realizēto printerī, ļauj sasniegt nevainojamus rezultātus drukājot daudzfunkcionālas, ar augstas aizsardzības pakāpi elektroniskās identifikācijas kartes. 

Printera specifikācija
Apdrukas metodeSublimācijas / termoparnēšana
Izšķirtspēja300 dpi
KrāsasPilnkrāsu - 16.7 milj toņu
Apdrukas ātrums38 sekundes vienai kartei / 95 kartes stundā (YMC) • 46 sekundes vienai kartei / 78 kartes stundā ( YMCK) • 70 sekundes vienai kartei / 51 kartes stundā (YMCKK) • 50 sekundes vienai kartei / 72 kartes stundā (ar dubulto divpusējo laminēšanu)
Pieļaujamais karšu biezumsTikai druka: 0,762mm līdz 1,27mm • Druka un laminēšana 0,762mm līdz 1,02mm
Operācijas sistēmasWindows® 2000 / XP / Server 2003 / Vista
Karšu ielādes nodalījuma kapacitate100 kartes (0,762mm)
Gatavo karšu nodalījuma kapacitate200 kartes (0,762mm)
Apdrukas apgabalsAiz kartes (CR-80) malām
OpcijasLaminēsanas modulis • Modulis divpusējai apdrukai/laminēšanai • Ielādes nodalījums 300 kartēm • Magnētiskas joslas kodētajs • Kontaktu smart karšu kodētajs • Bezkontaktu smart karšu HID iClass kodētajs
tālr.: +371 67295420
Bauskas iela 58a-318, Rīga LV-1004, Latvija
kartes@adikartes.lv
Atrašanās vieta: Latvijas karte Rīgas karte