Unikālas kartes


         Jo vairāk mēs iepazīstam klientu un partneru vajadzības, jo vairāk saprotam, ka ar parastu plastikāta karti ir arvien grūtāk sasniegt mārketinga mērķus, ir jākonkurē ar daudzajām kartēm, kuras jau atrodas patērētāja maciņā. Ko darīt? Kā ieinteresēt viņu izvēlēties tieši mana veikala (salona, frizētavas, kluba u.c.) lojalitātes programmu? Arvien biežāk šo jautājumu mums uzdod neskaitāmu uzņēmumu īpašnieki. Neapšaubāmi, ir ļoti svarīgas priekšrocības, ko dot pati lojalitātes programma. Tomēr arvien lielāku nozīmi iegūst arī pati karte, tās dizains un atraktivitāte, kas to izceltu starp konkurentu piedāvājumiem. Apkopojot informāciju, klientu nosacījumus un prasības, mēs savā uzņēmumā nonācām pie secinājuma, ka jāmaina priekšstats par pašu karti. Tādēļ esam radījuši jaunu izstrādājumu.

        Mēs piedāvājam jaunu pieeju - kartes, kas tiek ražotas nelielās partijās (sērijās) un katra karte sērijā ir unikāla! Tās ir kartes ar dabas motīviem - kartē ir iestrādāts herbārijs - ziedlapiņas, ziedi, koku lapas u.c., turklāt šie elementi kalpo arī kā papildu aizsardzība pret viltojumiem.

Šāda veida kartes ir neatkārtojamas - kā pati DABA!

 

         Kartes var atspoguļot dažādas darbības jomas - apģērbu veikalu un salonu var pārstāvēt kartes ar auduma, diegu vai citiem raksturīgiem elementiem, var tikt iestrādāta arī zīmola etiķete (label)- tā atradīsies kartē un nekļūdīgi norādīs uz savu piederību .

Šāda karte klienta makā noteikti ierindosies redzamākajā vietā!

 

Prasības kartes maketa tehniskiem parametriem Jūs varat lejuielādēt sadaļā "Dokumentu lejupielādēšana".


Herbārija karte

Herbārija karte

Herbārija karte

Herbārija karte

Herbārija karte

Herbārija karte

"TNT" karte ar herbāriju

"TNT" karte ar herbāriju

Melna herbārija karte

Melna herbārija karte

Herbārija karte ar dizainu

Herbārija karte ar dizainu

tālr.: +371 67295420
Bauskas iela 58a-318, Rīga LV-1004, Latvija
kartes@adikartes.lv
Atrašanās vieta: Latvijas karte Rīgas karte